Jak zrobić stronę www?

jak zrobić stronę www GoogleZastanawiasz się jak zrobić stronę www? Co jest Ci potrzebne?

Najważniejsze to treść! Zastanów się co chcesz powiedzieć swoim klientom?Jeśli masz już stronę, ale nie spełnia ona Twoich oczekiwań, pomyśl co warto w niej zmienić. Myśl jak Twój potencjalny klient. Czy informacja, którą podajesz, jest pełna,czy przekonuje Cię do prezentowanej usługi/towaru? Poproś znajomych o opinię. Twoja strona musi być skutecznym narzędziem sprzedaży.

Mając pomysł na treść, pomyśl jak chcesz nawigować po stronie? Prościej –  co widzisz najpierw odwiedzając stronę i  gdzie klikasz by dotrzeć do kolejnych treści? Jaka kolorystyka, obrazy i media powinny znaleźć się na Twojej stronie? Wybierz sekcje – ceny, opinie klientów, newsy, kalendarz, połączenie z mediami społecznościowymi typu Facebook, LinkedIn. Masz  logo firmy?

Wiedząc jak chcesz zaprezentować swoją działalność, czas na ponowne zadanie pytania: jak zrobić stronę www, tym razem z technicznego punktu widzenia.

Nasz wybór i rekomendacja to strona przy użyciu WordPress. Jeśli chcesz wiedzieć czym jest WordPress i dlaczego właśnie to rozwiązanie rekomendujemy, przeczytaj czym jest WordPress.

Do stworzenia strony www z zastosowaniem WordPress potrzebujesz:

  • domenę – nazwę strony, jak np. pivot4business.com. Najlepiej jeśli będzie identyczna jak nazwa Twojej firmy. Korzystając z Google znajdziesz wiele ofert domen. Zdecyduj jakie rozszerzenie chcesz (.com, .pl., .nl, .biz, .eu , etc)
  • serwer WWW z obsługą PHP i serwer MySQL (hosting)

Po podpięciu domeny na serwerze wystarczy zainstalować WordPress. Wybierz motyw, który najbardziej Ci odpowiada i zmień jego parametry tak by ukazywały Twoje treści, w oczekiwany przez Ciebie sposób. Używaj plugins (wtyczek). Większość opcji będzie dostępna w języku polskim.

Pamiętaj o SEO – spraw, żeby Google „zauważył” Twoją stronę i wyświetlał ją w wynikach wyszukiwania.

WordPress – strona www – Nie łatwe, nie trudne

Podążając za opisanymi krokami uda Ci się stworzyć piękną i wygodną w użytkowaniu, tak dla Ciebie jak i Twoich klientów stronę. Co jednak, jeśli nie czujesz się komfortowo  z takim zadaniem? Nie musisz by specjalistą we wszystkich dziedzinach. Doskonale wiesz, że reklama internetowa, w tym piękna wizytówka firmy w formie strony internetowej, są bardzo ważne. Obecnie każdy korzysta z urządzeń mobilnych typu smartfon czy tablet. To zrozumiałe, że chcesz by Twoja strona odpowiednio wyświetlała treści na tych urządzeniach. Jesteśmy po to by pomóc Ci we wszystkim. Komunikacja z klientem poprzez strony internetowe to nasza pasja.

Początki bywają trudne. Masz swój biznes , tak więc dokładnie wiesz, co to znaczy. Nie zastanawiaj się jak zrobić stronę www –  nasza oferta pokrywa wszystkie aspekty tworzenia stron www przy użyciu WordPress, włącznie z kursem treningowym. Skontaktuj się z nami i zdecydujmy razem co będzie dla Ciebie najlepsze. Doradzimy Ci nie tylko jak technicznie zbudować stronę, otrzymasz też porady o marketingu internetowym, mediach społecznościowych. Jeśli zechcesz pomożemy założyć firmowego maila.

Bądź widoczny w internecie!

Zadzwoń lub napisz do nas! Nie tylko powiemy Ci jak zrobić stronę www. Twoja strona może być gotowa w 24 godziny! 

[recaptcha size:compact]