Marketing

Marketing w Holandii

Strategia marketingowa

Pomagamy naszym klientom w stworzeniu, zmianie, bądź dostosowaniu strategii marketingowych do obecnych potrzeb rynku. Analizujemy ambicje i plany rozwoju działalności firmy tak, by działania marketingowe były wycelowane w odpowiednią grupę klientów (marketing w Holandii, marketing w Holandii i Polsce, marketing skierowany do grup wiekowych, itp).  W ramach tworzenia strategii marketingowej uwzględniamy wszystkie czynniki mające wpływa na długoterminowy sukces i maksymalizowanie zasięgu działań marketingowych i poszczególnych kampanii.

Tworząc strategię marketingową zaczynamy od głębokiej analizy potrzeb, możliwości i celów klientów.
Oferujemy usługi brandingu, tworzenia marki od podstaw:

  • tworzymy lub odświeżamy logo;
  • tworzymy lub zmieniamy zawartość stron internetowych;
  • pomagamy w tworzeniu ulotek, plakatów, folderów reklamowych wkomponowujących się w strategię wizerunkową firmy czy instytucji

Marketing internetowy (SEO, SMM, kampanie Google)

SEO – Search Engine Optimisation –  czyli pozycjonowanie i optymalizacja strony internetowej. Oferujemy optymalizację strony pod wybrane słowa kluczowe. Dzięki takim działaniom strona jest lepiej widoczna w Google. Docelowo dążymy do jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie zaś, odnosi się do tworzenia linków z innymi użytkownikami. Pozycjonowanie Google może mieć zakres lokalny, ogólnokrajowy jak i międzynarodowy, może być wykonane we wszystkich językach i pod różne regiony.

SMM – Social Media Marketing – pomagamy i uczymy tworzenia spójnej strategii z uwzględnieniem mediów społecznościowych tj. Facebook, Google Plus, Instagram itp. Media Społecznościowe są integrowane ze stronami oferowanymi przez P4BTech.

Kampanie Google – pomagamy w tworzeniu kampanii Google mającej na celu wyświetlanie naszej oferty w pierwszych wynikach Google tj Ad Words. 

Nasza oferta to najlepszy marketing w Holandii! Twój sukces to nasz sukces.

Wierzymy w sukces naszych klientów. Jeśli tylko nasi klienci wyrażają chęć, szukamy możliwych połączeń biznesowych pomiędzy firmami z którymi współpracujemy.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej w jaki sposób działamy bądź jak możemy pomóc Twojej firmie zadzwoń lub napisz do nas już teraz.

Tel: +31(0)36 538 9305
Skype: pivot4business
Email: info@pivot4b.com