O nas – P4BTech

LOGOP4BTech

P4BTech

P4BTech jest częścią Pivot4business, firmy stworzonej, by promować mobilna pracę programistów.

Stworzyliśmy witrynę P4BTech, aby ułatwić Ci dostęp do informacji o tworzeniu i zarządzaniu własną stroną internetową.

W P4BTech pomagamy tworzyć wizerunek firmy dostępny dla użytkowników internetu.  P4Btech działa głównie na rynku holenderskim, jesteśmy też otwarci na pracę poza granicami Holandii . Naszym celem jest pomoc firmom, w tym też osobom samozatrudnionym ( zzp) w tworzeniu wizytówki firmy w internecie.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, zdobytym w globalnych korporacjach, tworzymy pełen produkt wizerunkowy firmy. Pomagamy stworzyć zintegrowany i profesjonalny obraz firmy.

P4BTech i WordPress

Stworzyliśmy P4BTech z myślą o przedsiębiorcach rozpoczynających swoją działalność jak i tych bardziej doświadczonych, zainteresowanych stworzeniem profesjonalnej, estetycznej  i łatwej w obsłudze strony internetowej. Dostosujemy motywy WordPress tak, by Twoja firma posiadała piękną, szybką i przyjazną mobilnie stronę internetową. Dzięki stronie w WordPress zyskasz pełną kontrolę nad kosztami strony jak i zmianami publikowanych treści. Sam możesz zdecydować o hostingu, wybrać domenę, ilość i typ publikowanych treści. Dowiedz się jak tworzyć stronę internetową i dlaczego właśnie WordPress jest najlepszym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw w tworzeniu ich stron. Powinieneś też wiedzieć, że międzynarodowe koncerny korzystają z WordPress, dzięki temu mogą oni szybko i wygodnie kontaktować się klientem.

WordPress jest stworzony z myślą o użytkownikach nie posiadających wiedzy z zakresu programowania, przez co jego podstawowa obsługa nie wymaga długiego treningu. Zapracowani przedsiębiorcy mogą dodawać treści i podtrzymywać więź z klientem nawet poprzez maila.

P4BTech i strony / serwisy na zamówienie

Jako część Pivot 4 Business pomagamy też w kontakcie z programistami, designerami, zajmującymi się tworzeniem stron i systemów od podstaw. Jeśli Twoje plany i Twój budżet zakłada większy projekt, bądź chcesz współpracować z programistą na zasadzie B2B, możemy pomóc Ci w nawiązaniu pierwszego kontaktu.

Potrzebujesz wygodnej i taniej strony www? Dowiedz się więcej o WordPress.

Sprawdź ofertę P4Btech. Powiedz nam czego oczekujesz od swojej strony.

Twój sukces to nasz sukces! Skontaktuj się z nami i zacznijmy pracować razem.

[recaptcha size:compact]